Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb.20 napja folyamatosan...

Kb.20 napja folyamatosan menstruálok. Fertőzés vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 19:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem mész el nőgyógyászhoz? El is vérezhetsz. Anyámmal is ez volt a gond, könyörögtem neki, hogy menjen el a dokihoz, de mondta, hogy jaj majd ha elmúlik. Könyörgöm, a nőgyógyászt baromira nem érdekli, hogy vérzel-e vagy sem, mert az a dolga, hogy megvizsgáljon. Szülés után is vérzik az ember, mégis megvizsgál, ez őt nem zavarja. Végül is anyámnak szüksége volt egy gyógykaparásra majd egy méhszájplasztikára. Szóval tényleg menj el minél hamarabb a dokihoz, nehogy nagy bajod legyen,mert nem egészséges, hogy három hete vérzel, még ha csak pecsételő vérzés, akkor sem!
2009. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

tök ismerős...

velem igy kezdődött 2 éve

én nem 20 napig menstruáltam folyamatosan hanem hónapokig :))) (nem vicceltem)

de kaptam gyógyszert ami segitett

irány a nődoki

2009. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Én 18 éves vagyok, nem szültem még.


Másodiknak:

Neked mi volt a problémád?


köszi előre is

2009. máj. 28. 19:26
 4/29 anonim ***** válasza:
22%
ilyen egy idiótát..
2009. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

hormonzavar

elküldött pajzsmirigy vizsgálatra vérvételre és női hormon vizsgálatra

felírt gyógyszert ami segített kb fél évre

most 2 hónapja megint kijött megint visszamentem és megkaptam ugyanazokat a gyógyszereket hogy majd most segíteni fog

esetleg késöbb fogamzásgátló

2009. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is igy voltam. 4 éve egy eü kaparás hozott helyre, aztán fog.gátló, az többé-kevésbé beállította a ciklust, most, hogy abbahagytam, mert gyereket szeretnénk előfordult velem, hogy 2-3 hétig nem múlt el, egyszer gyógyszert kaptam rá, másodszor meg cseppeket, amiből napi 20 cseppet kellett bevenni. Úgyhogy ne halogasd, nem fog fájni, de legalább megnyugszol, hogy nincs nagy baj.
2009. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Hormonzavar? Az sem túl jó...

remélem, neked most már elmúlik.


Várok még pár napot és ha nem múlik el, akkor elmegyek orvoshoz.

2009. máj. 28. 19:33
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: mármint a dokit ne halogasd :)
2009. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
És a kaparás az nem fáj? Az olyan mint amikor abortusznál kikaparják a babát? Mennyibe kerül kb?
2009. máj. 28. 19:34
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, megint én vagyok :-)) nekem is csináltak hormonvizsgálatot, tökéletes lett, úgyhogy a gyógyszerre fogták, hogy 1 éven belül hagytam abba, és előfordulhat ilyen, hogy felborítja a ciklust
2009. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!