Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor miért esik...

Menstruációkor miért esik jobban a csoki?

Figyelt kérdés
Ez csak velem van így, vagy más is tapasztalta? Miért van?
2012. jan. 24. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
boldogság hormon termelő hatása van (ami ha jól tudom enyhén fájdalom csökkentő is), a mestruácio alatt meg elégé stresszes a szervezet
2012. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak mert olyan különös volt. Csupán egyet haraptam, és nem tudom..mintha a mennyországban lettem volna. Hihetetlenül jól esett.
2012. jan. 24. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen aggódnod, a mensi előtt/alatt sok furcsa dolog történik, érzelmi hullámvasút, étvágyváltozás, kívánós az ember (ki milyen téren :D). Szóval normális. Főleg amúgy is nyűgös, hisztis az ember és ahogy az az első is mondta, a csoki sok endorfint termel, az meg mikor nem tesz jót. :)
2012. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jellemző rám, hogy mensi alatt bármit fel tudnék falni!
2012. jan. 24. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, én már naptár nélkül is tudom előre, mikor fog megjönni, ugyanis előtte 3-4 napig zabálom a csokit, meg az édességet (kizárólag nutellás kenyér reggelire). :)
2012. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!