Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy az...

Mi lehet az oka, hogy az utóbbi időben ismét jobban érzem kicsit a menstruációkor a kis hasi fájdalmakat?

Figyelt kérdés
Amúgy örülök neki, hisz működök, annyira nem vészes. Csak azért kérdezem, mert tabit szedek, s előtte voltak menstruációs tüneteim, aztán elkezdtem szedni,és enyhültek, szinte el is tűntek. Mostanában viszont újra érzem ott a pocim... ugyanolyan tabi szedése során ennek mi lehet az oka? Pszichikai oka lehet? (az elmúlt nyáron sokat olvastam a tabi működéséről, s elgondolkoztam, hogy vajon ugyanolyan nőnek érezhetem magam ha tabi gátolja a peteérésem, s elkezdtem hiányolni azon időszak nehézségeit, mert hogy az a nőiesség része....de tabi olyan tuti, de már alig várom, hogy leteszem, s egyszer eljöjjön a pillanat s kezdhessük a babaprojektet...)
2008. szept. 23. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez normális, h csak úgy visszatér, nekem is volt ilyen, bár nekem nem voltak ilyen gondolataim. De nem tom nálad hogy van, nálam korántsem olyan radikális, azért mégiscsak enyhébb...
2008. szept. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!