Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb fél éve van az velem, hogy...

Kb fél éve van az velem, hogy elég sokszor viszket a puncim, és észrevettem hogy ugy barnul körülötte (szeméremdomb,combnál is). Lehet hogy elkaptam valami fertözést?

Figyelt kérdés
van erre valami krém? vagy mi lehet a gond? Fordult már elö ilyen valakivel?
2009. máj. 29. 02:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Fiatalkorban amikor elkezd nőni a mell, elkezdesz szőrösödni, stb. bebarnul a nemiszerv és a comb belső része is, ez természetes. Megváltozik kicsit a színe.


A viszketés lehet gomba, de nem valószínű, mert az mindig viszket és akkor más tünetek is lennének. Lehet nem szellőzik eléggé, pamut fehérneműt hordj.

2009. máj. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, és ha gondolod menj el nőgyógyászhoz, mert ő mindig tud segíteni! ;)
2009. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19éves vagyok
2009. máj. 29. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor lehet valami gombásodás féle.

Szerintem menj el nőgyógyászhoz és/vagy bőrgyógyászhoz. Ne aggódj, semmi szörnyű dolog nem fog történni és adnak rá krémet esetleg gyógyszert.

2009. máj. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!