Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Úgy zavar :' (

Mit csináljak? Úgy zavar :' (

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves vagyok, 8.-as, és még nem jött meg a menstruációm, és már mindenkinek megjött már.. és még tavaly az egyik "barátnőm" az osztály előtt mondta egy gyereknek (ő is oszirtársam) h "ugyánmár, még megsem jött neki" és ezzel csesztet az a gyerek, h én vagyok a lányok különce meg ilyenek, és mit csináljak? igazán szar érzés..és ezáltal úgy érzem, hogy én alsóbbrendű vagyok a többiekhez képest :'( :'(
2012. jan. 25. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mázlista vagy, legalább később kezded el. Nem kell csinálni semmit, nem is lehet, 16 éves korodig normális ha még nem jött meg.
2012. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Aki ezzel piszkál az gyerek!!! Te sokkal okosabb vagy náluk! Nem a mensitöl leszel felnötté vagy nagylánnyá.Ha eljön az ideje neked is meg fog jönni.De ha 16 éves korosig nem jön meg orvoshoz kell menned.Erre csak azt tudom mondani hogy mázlista vagy. Én 11 éves vagyok és 3 hónapja mensizek.Nem jó.De legyen nálad betét.Sok sikert!

11/L

2012. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
*korodig
2012. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy a menstruáció verseny.

A "barátnőd" és az a gyerek is, aki csesztet, elmebeteg. Egyikkel se foglalkozz, szóba se állj velük.

Egyébként pedig nem kell elmondani ilyen dolgokat magadról minden útszéli elmebetegnek.

2012. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A menstruációtól csak testileg lesz valaki érett, de aki azért csúfol más lányt, mert még nem menstruál, az agyilag nagyon éretlen!!! Ne aggódj, nincs Veled semmi baj!!! Még csak álmodban se gondolj arra, hogy Te ettől alsóbb rendű vagy! Akik csúfolnak ezért azok az alsóbbrendűek agyilag!!! Senki nem lesz a menstruációtól, sem több, sem kevesebb!!!
2012. jan. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akik Téged csúfolnak azért, amiről nem tehetsz, azok értelmi szintje, mélyen a béka feneke alatt van!!!!
2012. jan. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sz.rd le őket nagy ívben. Engem is piszkáltak ugyanezért 8. osztályban. Én azzal nyugtattam magam mindig, hogy nem érdekel olyan emberek véleménye, akik értelmi szintje a 0-hoz konvergál. Miután kimaradtam nyolcadikból, egyébként 3 hét múlva meg is jött. Lehet, hogy azért, mert már annyira rágörcsöltem a témára, akkor meg megnyugodtam. Ne idegeskedj ezen, de ha nincs más, akkor kamuzd be valamelyik nap, hogy megjött, aztán akkor talán békén hagynak.
2012. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!