Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok titeket nem zavar, ha...

Lányok titeket nem zavar, ha ffi nőgyógyász elött kell felvenni a "grill csirke" pózt?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt férfi nőgyógyászom, de így is elég trauma a dolog, pláne úgy milyen lehet?
2012. jan. 6. 08:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

Nem zavar,mert tudom,hogy a férfi nőgyógyász nem mint nő néz rám,hanem mint egy "betegre"

Nem hiszem,hogy amikor 1 nap lát 50 különféle betegségű puncit,pont ott jönne izgalomba..Neki ez a munkája,és nagyon sok jó férfi nőgyógyász van..Az én dokim emellett még humoros fazon,sokszor olyan jókat nevetgélek a beszólásain.

2012. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem a fenét nem! Nagyon is zavar, de nem mind3enhol van női nőgyógyász.
2012. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon egyet értek az első válaszolóval, tökéletesen igaza van!!! A férfi nőgyógyász nem azért van ott, mert kíváncsi a nők puncijára és élvezi, ha foglalkozhat velük. Neki Te csak egy beteg vagy sok közül, akit neki meg kell gyógyítani!!!
2012. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért arról ne legyetek meggyőződve, hogy nem nézegeti meg jóleső érzéssel a szép és fiatal cunidat, melledet, ha ápolt és egészséges vagy!


Az autószerelő is megnézi a szép autót, hiába fekszik alatta egész nap!

2012. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%

ma 09:17

Ahogy az útszélén dolgozó munkások is megnézik a jó nőket,és fütyörésznek utána.Ahogy a tanár is megnézi a szép diáklányt.De ennyi.Ennél tovább még az orvos sem megy.SŐT fel sem hívhatja a figyelmet,hogy ő "férfiként" néz a betegére.Mert ha kiderül,és a betegnek nem tetszik,ez akár az állásába is kerülhet.Kizártnak tartom,hogy egy orvos aki éveken át tanult,és dolgozott azért,hogy végre nőgyógyász ORVOS legyen az mindent feladna azért mert férfiként néz a betegére..Neki ez egy munka.

2012. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
3. vagyok. Többen írták már itt, hogy inkább a női nőgyógyász volt bunkó, mert ha nem viselte meg pl. a menstruáció, akkor azt gondolja, hogy a betegnek meg sem kottyan. Tehát nem biztos, hogy a női nőgyógyász emberségesebb.
2012. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

6.

persze, hogy nem biztos! hiszen semmi sem biztos, csak a valószínűsége sokkal nagyobb!!

2012. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%

5.

De te most másról beszélsz... hiszen arról szóltál, hogy te csak egy vagy asok közül, naponta 50 puncit lát, stb.


Az útszéli munkásnak a lapát a munkadarabja, semmi köze munkailag a nőkhöz..?...

2012. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

Ja és még valami:

engem az totál hidegen hagy, hogy az orvos aznap hány puncit látott... Én ma először (sőt az elmúlt egy évben is)

vetkőztem és terpesztettem nagyot abban a csodálatos székben.

És ez az érdekes, nekem, nem az orvos lelki állapota - a puncimat illetően.

2012. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

grill csirke póz hahaha

jót röhögtem xD

2012. jan. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!