Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A "fehér folyás" kb hány éves...

A "fehér folyás" kb hány éves kor után múlik el? Vagy elmúlik valaha egyáltalán?

Figyelt kérdés
Kb 12 éves korom óta van ez az úgy nevezett "fehér folyásom".Azt hittem, h majd elmúlik, amikor már megvan a menzeszem.Most 19 vagyok és már kb 5 éve megvan, de még mindig van folyásom,de egyfolytában.Minden nap tisztaságit kell hordanom miatta.Remélem nem valami betegség.Elmúlik ez valaha egyáltalán?
2009. máj. 29. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
nekemis ezvan:S nemtom.lehet gomba:S
2009. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem gomba. nekem is van. csak nem minden nap. mondjuk én csk kb 1,5 éve menstruálok.
2009. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Menj el dokihoz, nincs-e valami fertőzésed. Nekem soha nem volt, még terhesség alatt és szülés után sem.
2009. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig volt, meg a tesóimak is. Valamennyi természetes, hisz segít kivinni a bacikat a hüvelyből.

De okozhat egy idő után méhszájsebet is, pl.

2009. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlni nem fog. Teljesen természetes jelenség, mennyisége, állaga a ciklus különböző napjain eltérő lehet. Akkor kell kóros dologra gyanakodni, ha mennyisége jelentősen megnövekedik, színe megváltozik, kellemetlen szagú lesz, viszkető,csípő érzést tapasztalsz.
2009. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De tuti h nem gomba, mert az már volt, tudom h milyen az.Nőgyógyásznál is voltam már vele korábban, rávágta h gomba, adott rá valami vackot, de azóta is ugyanúgy van.Normális, fehér színű, néha picit sűrűbb de nincs kellemetlen szaga

2009. máj. 29. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!