Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet az inkontinenciát kezelni?

Lehet az inkontinenciát kezelni?

Figyelt kérdés
Sétálok a párommal és nem tudom élvezni, mert a szememmel már azt kutatom, merre lesz legközelebb WC...pedig otthon is elmentem, mielőtt elindultunk..nagyon idegesítő tud lenni, ráadásul olyan cikinek is tartom, mert néha be is csöppen, akaratom nélkül. :( Van erre valami megoldás?
2012. jan. 26. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt orvos tudná megmondani kivizsgálás után, viszont ezért soha ne szégyelld magad, mert nem tehetsz róla!
2012. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Anyukám is szenved ettől. Őt intim tornára küldték el...
2012. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2012. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. jan. 26. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Intim torna, gésa golyók, műtét. De lehet, hogy "csak" agyi elváltozás, és rossz jeleket küld a hólyagodnak.
2012. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz, segíteni fognak. Én nálam fiatalon, tizenévesen már jelentkezett, és csak 22 évesen mertem orvoshoz fordulni. Ő is intimtornát javasolt, mivel fiatal vagyok, és pár hónap intenzív torna már eredményt hozott. Sztk-ban járta ingyenes tanfolyamra, egyedül voltam, nem csoportosan mutatta a gyógytornász a feladatokat, és nekem nagyon pozitív csalódás volt, rengeteg jótanácsot adott, amit hasznosítani tudok a lenti problémáimmal kapcsolatban.
2012. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az intim tornáról sok jót hallottam én is.

Itt olvashatsz bővebben az inkontinenciáról, kezelési lehetőségéről :

noi-egeszseg.blog.hu/2012/01/13/gatizom_torna_1_resz


Sokan dicsérik a Lady Power Komplex terápiát is. Ha jól tudom csak Miskolcon és Győrben foglalkoznak vele.

2012. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, az intimtorna lehet a megoldás valóban.
2012. máj. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!