Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan fogják kezelni az...

Hogyan fogják kezelni az inzulinrezisztenciát?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam inzulinrezisztencia vizsgálaton, és elég rossz lett az eredménye. Nincsenek nőgyógyászati problémáim, nem is akarok még gyereket, csak azért mentem el, mert sokat híztam mostanában. Jövő héten megyek vissza az orvoshoz, de vajon mit fog mondani? Elsőre csak teljes életmódváltást javasol, vagy írhat fel gyógyszert is? Az életmódváltást hiába mondja, mert szerintem egészségesen táplálkozom és sportolok is, mégis fennáll a probléma. De szerintem nem fogja elhinni, mert a kövér emberekkel szemben mindenki előítéletes, ezért kérdezem, írhat-e fel első alkalommal gyógyszert.
2011. nov. 19. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért ha valahol, legalább az endokrinológián számítható, hogy indokolatlanul van az emberen súlyfelesleg.:)

És 2-es típusú cukorbetegek gyógyszerével kezelhető.

2011. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!