Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl viszket az aranyér?

Mitöl viszket az aranyér?

Figyelt kérdés
Eddig mindig elmúlt pár nap alatt, most hetek óta viszketek. Hétfőn megyek urulógushoz, remélem tud segíteni, pláne, hogy babát várok nem szeretnék gyógyszereket szedni.
2008. ápr. 3. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól,hogy ürülék maradhatott rajta.Amíg kint van tanácsos mindig megmosni székelés után.Én várandós vagyok,és sajnos most jön ki egymásután másodjára egy hónap alatt.Ez nálam a babával jár.Amit tehetsz ellene:kamillás ülőfürdő,bár ezt inkább csak a nagy fájósaknál szokták ajánlani,de a kisebbeket is visszaparancsolja szépen,illetve körömvirágkrém.Vannak a kamillán kívül más ülőfürdők is,amik sokat segítenek.Ide kell a párod is,mert ha jól sejtem te is a harmadik trimeszterben vagy már:1 evőkanál száírított diófalevél,2evőkanál reszelt vadgesztenye és egy evőkanál orbáncfű.Ezt fél liter forró vízben egy lavorba,és amikor kellemes hőmérsékletű lett csüccs bele 10 percre.A kiszálláshoz kell a férjed,majd utána langyos/hideg vizzel most meg a feneked,és mehet rá a körömvirág.

Ha nem fáj,akkor tényleg csak annyi,hogy mosd meg,és reggel este kend be körömvirággal.(Ne a Naturlandos agyonhigított szart használd,hanem keress valami rendesebbet.)Semmiképpen se hanyagold el,mert ha annyira begyullad majd mint nekem ezek a mostaniak,akkor ülni se nagyon fogsz tudni.

2008. ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!