Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki büszke arra h nőgyógyá...

Van aki büszke arra h nőgyógyászhoz jár? Vagymi?

Figyelt kérdés
nem egyszer vtam már nődokinál, olyankor megvagyok szeppenve mint a csoda, és még sok más nő is körülöttem, de láttam nem egy olyat is, aki felpattan, mint a villám mikor szólítják, és nagy büszkeséggel vonul be :O..
2012. jan. 26. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%

Én sem vagyok megszeppenve a nőgyógyásznál, hiszen semmi olyat nem csinál, ami fáj. Mit kéne tenni, ott kéne még ülni percekig? Egyébként lehet, hogy azért pattan fel, mert gyorsan túl akar lenni rajta.

Miből gondolod, hogy ez büszkeség?

2012. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Ha Téged szólítanak,akkor még kiolvasod a Fülest??

Szerintem Te is felpattansz,hogy na végre Te következel.Megszeppenni sincs miért,mert csak munkaeszköz vagy egy nőgyógyásznak,és legfeljebb csak kellemetlen,amit csinál.

2012. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

mikor én terhes voltam volt hogy oda kellett mennem és mikor havi szinten valaki bekukkant már totál nem érdekel,bemegyek lábak hopp és kész.

szüléskor meg rosszabb óránként volt hogy 2doki is+szülésznő mintha tv-t néznének komolyan!!

tiszta kabaré.

2012. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Én sem vagyok különösebben megszeppenve, nem vagyok már tinilány :)) És mivel utálok várakozni, örülök, ha végre sorra kerülök, így hát felpattanok :)
2012. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Hogy jön ide a büszkeség? Vagy fogalom zavarban szenvedsz, vagy... nem is akarom megfogalmazni, mert azt mondanád sértegetlek.

Senki nem passzióból jár oda. Vagy azért, mert problémája van, vagy azért, hogy ne is legyen probléma. Az előbbiek érthető, ha "meg vannak szeppenve", hogy a te szavaiddal éljek, bár remény szerint közülük is többségben vannak, akik nem hibáztathatóak abban, hogy gondjuk van. Az utóbbiak felelősségteljes nők, akik tesznek azért, hogy ne legyen bajuk, ha mégis lesz, időben derüljön ki, vagy ne legyenek kiszolgáltatva a természetnek baba ügyben. Ez nem ad okot büszkeségre, hanem természetesnek kell lennie civilizált nőnél.

Az viszont nem vall túl magas intelligenciára, aki csak akkor megy, ha már megtörtént a baj.

2012. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%

"Megszeppenni sincs miért,mert csak munkaeszköz vagy egy nőgyógyásznak"

Azért te ebben ne legyél olyan biztos!


"Adddig jó, amig a nők azt hiszik, hogy csak egy munkadarabok a vizsgálat alatt..." mondta egy nőgyógyász.

2012. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

"Adddig jó, amig a nők azt hiszik, hogy csak egy munkadarabok a vizsgálat alatt..."


Kit érdekel? Gyógítson meg, ha beteg vagyok, viselkedjen emberségesen velem, és kész. A többit leszarom. Már bocsánat. :))

2012. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

"természetesnek kell lennie civilizált nőnél.

Az viszont nem vall túl magas intelligenciára, aki csak akkor megy, ha már megtörtént a baj."


Jársz évente:

1. Fogászhoz

2. szemészhez (glaukóma)

3. proktológushoz

4. hasi UH-ra

5. vérvételre

6. vizeletvizsgálatra

7. vastagbél ellenőrzésre

8. tüdőszűrésre

9. csontritkulás vizsgálatra

10. gégészetre

11. bőrgyógyászatra


folytassam? vagy te sem vagy túl intelligens és civilizált?....

2012. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

7.


Te leszarod, más nem így áll hozzá....

2012. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is valahogy feszengve érzem magam nőgyogyinál, pedig már sokszor voltam többféle orvosnál, de egyszerűen nem tudok hozzászokni. Épp úgy,ahogy a fogorvostól is rettegek, irtózom tőle, hogy számba turkál, nem a fájdalmaktól félek, hanem eleve a tudat, hogy a számban matat. Nőgyógyásszal ugyanez, nem tudom megszokni, hogy a lábaim közt matat. Kiszolgáltatva érzem magam, és kínosan. Általában nem is tudok ellazulni. Úgyhogy én együtt érzek veled.
2012. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!