Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a menstruáció jele?

Ez a menstruáció jele?

Figyelt kérdés

Kb. 1 héttel ezelőtt volt hogy 2 napig több folyás jött és többször, és ha megszáradt akkor sárgás színű volt.(nem viszket, nem is csíp és nem büdös!) Akkor ez peteérés volt?

Már van szörzetem és a mellem is elkezdett nőni. Néha fáj is a mellem, és érzékenyebb.4 hét alatt híztam 5-6 kg-ot.


2012. jan. 27. 09:28
 1/7 A kérdező kommentje:

márciusban leszek 12 éves.

11/L

2012. jan. 27. 09:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy menstruálni fogsz, de azt nem lehet pontosan tudni, hogy mikor.
2012. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! De még várom a kommenteket!

(És azért nem vagyok iskolában mert a tanároknak értekezlet van és hétfőn is lesz. ezért nekünk szünet.)

2012. jan. 27. 09:37
 4/7 anonim válasza:
Nekem fél évig volt az első menstruációm előtt fehérfolyásom. És igen, nekem is előtte több volt, szóval lehetséges,hogy neked is meg fog jönni :) Nyugodtan írj nekem privit, beszélhetünk :)
2012. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írjatok!!! :)
2012. jan. 27. 12:24
 6/7 Minii Vikii ***** válasza:

Én nekem 14 és fél évesen jött meg. Nekem majdnem másfél évig volt ez a fehéres folyás, ami a hüvely tisztulását jelenti, na meg persze azt is, hogy közeledsz a menstruációhoz. A lényeg, hogy legyen nálad mindig betét, illetve váltóbugyi, ha mész valahova, mert hogyha épp akkor jön meg, akkor az elég kellemetlen.

15L

2012. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez szerintetek peteérés volt?
2012. jan. 31. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!