Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 33 éves vagyok. Létezik, hogy...

33 éves vagyok. Létezik, hogy a vérzésem még most sem állt be vagy ez valami betegség? Még nem szűltem és terhes sem vagyok, a doki szerint csak a sok stressz miatt rendszertelen.

Figyelt kérdés
Van, hogy 2 hónapig semmi aztán 2 hónapig el sem akar múlni. Van, hogy a görcsöktől szinte elájulok van, hogy egyáltalán nem is görcsölök. Ja 12 éve tartós kapcsiban élek és tuti, hogy a férjem sem lép félre. Mi ez az egész?
2012. jan. 26. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a doki szerint a stressz miatt van, mért kérdezed meg??? (nem fikázásból bocsi :))
2012. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rossz a nőgyógyászod, ennyi. A normálisabb már kezelt volna, mert ez nem normális így, ha mindig is ilyen volt.
2012. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Régen 3 napig tartott, ez kb 10 éve tart és mostanra elég idegesítő lett. Több doki is vizsgált már. Volt aki szer. méhen kívüli (érdekes, másnapra magától eltünt), röntgen is készült, de végül nem kezeltek sehogyan, volt, hogy elvileg felfáztam, de ez is eltűnt kövi napon. Csak a vérzés maradt.
2012. jan. 26. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is keresnék egy másik orvost a helyedben.
2012. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hormonvizsgálatod volt? Endometriózis gyanú?
2012. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem, még nem volt ilyen vizsgálatom, a gyanu nem hangzik vmi jól. Utána nézek és ahogy elmúlik most a menstróm felkeresek egy normi dokit.
2012. jan. 27. 19:19
 7/8 anonim válasza:
Basszu. Ez azért már milyen durva! Alap, hogy ilyenkor hormonvizsgálat kell. Keress egy normális dokit. A prolaktinod mindenképp nézesd meg.
2012. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ahogy vége mindent +nézetek. Utána olvastam és a tünetek alapján endom. Nem merek ađdig elmenni míg tart a vérzésem.
2012. jan. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!