Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt egy nőgyógyászeti műtétem...

Volt egy nőgyógyászeti műtétem ahol odalent pár öltéssel össze kellett varrni dolgokat, és érdekelne, hogy kb mennyi idő amíg fölszívódik a varrat?

Figyelt kérdés
Azt mondták nem kell varratszedésre menni, merthogy fölszívódik magától, de kb mennyi idő? Mert még mindig ott látom ugyanúgy. Hétfőn volt a műtét. Szóval van valakinek erre ötlete?
2012. jan. 28. 18:26
 1/5 anonim válasza:
Hát nekem a gátmetszéses varrataim kb. egy hónapig szívódtak fel folyamatosan. Ezek belső varratok voltak. A külsőt két hét múlva szedettem ki mert annyira fájt majd meg őrültem. De gondolom neked nem gátmetszésed van. Ezek külső vagy belső varratok amúgy?
2012. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát gondolom külső, mivel szabad szemmel látom a "cérnát".

Nekem egyáltalán nem fájt a műtét óta semmi. A műtéten is csak a helyi érzéstelenítés fájt. Csak hát látom, hogy ott a zsinór vége, és az érdekelne, hogy az mikorra szívódik fel/tűnik el.

2012. jan. 28. 20:06
 3/5 anonim válasza:
Hát nekem a külső varrataim nem felszívódóak voltak :( biztos h neked a külsők felszívódóak? Nem belsőkre gondolta doki? Nem tudom, de több hét. Én már 3,5 éve szültem lehet hogy azóta már más varrócuccokat használnak.
2012. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt mondták, hogy nem kell varratszedésre menni, szóval igazából nem tudom... szerinted ha még egy hónap múlva is látom, elmenjek vele orvoshoz? vagy mennyi idő múlva lehet ptobléma?
2012. jan. 28. 21:48
 5/5 anonim válasza:
Hát még egy hét tuti! Azt írtad hétfőn volt a műtét, tehát még egy hete sincs. Úgyhogy legyél türelmes. Ha majd már nagyon húzódik akkor pedig tartsd nedvesen a varratokat és akkor talán nem bök annyira. Nekem elviselhetetlen volt, úgyhogy én két hét után kiszedettem. De hogy őszinte legyek csak pár óra nyugim volt, aztán még jobban fájt mint előtte. Mondjuk nekem nagyon sok varratom volt kívül és belül is. Komoly sérüléseim voltak. Pár öltés lehet hogy nem ennyire rémes. Minden esetre jobbulást és mielőbbi felépülést kívánok!
2012. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!