Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbélműtét után a belső...

Vakbélműtét után a belső varratok mennyi idő múlva szívódnak fel? A belső varratnak semmi baja nem lehet az erölködéstől? Segítene nekem aki jártas benne?

Figyelt kérdés

2012. jan. 3. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
szia! mikor műtöttek? nekem kivették mikor 16 voltam, de sajnos a konkrét kérdésedre nem emlékszem. az viszont tuti, hogy nem kéne erőlködnöd, emelned! jó gyógylást!
2012. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez a 7. hét, de már voltam kodiba (persze nem ész nélkül) Köszönöm
2012. jan. 3. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában 2-3 hónap alatt szívódnak fel, addigra a sebszélek begyógyulnak. Erőlködéstől nem fog szétválni, rendesen összevarrják.
2012. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget, amúgy te ebben jártas vagy? Vagy vagy orvostól halottad? (csak azért kérdezem, hogy mennyire legyek ebben biztos) :)
2012. jan. 4. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Ötödéves orvostanhallgató vagyok. (23:52)

Már rég begyógyultak a belső műtéti sebek ennyi idő alatt, úgyhogy nyugi,nem tud már szétválni.

2012. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm szépen a segítséget ;)
2012. jan. 4. 13:57
 7/9 A kérdező kommentje:
És amúgy a bőr/seb alatt is van varrat, mármint az izmon, vgay miért kemény a varrat alatt?? (ezt csak érdekesség képp kérdezem)
2012. jan. 4. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Az izmot is varrják. Heggel gyógyul, azért kemény.
2012. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget :)
2012. jan. 4. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!