Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha már nem vagyok szüz és a...

Ha már nem vagyok szüz és a havim sincs meg mitöl vérezhetek mikor a barátomal szexelünk? Mert egyikünk se értete mi történt ijen még nem fordult elö velünk soha:S

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Pl sérülés, méhszájseb, fertőzés, meg még ezer más dolog miatt. Menj nőgyógyászhoz, mert ez nem játék.
2012. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lehet h fel sértet mikor nyulkált :S nekünk edig ez volt a leg valoszinübb mert egy kicsit durva volt
2012. jan. 29. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Most nem menstruálsz, vagy még egyszer sem jött meg?
2012. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most nem menstruálok 2 hete mult el
2012. jan. 29. 13:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor könnyen lehetett peteérés is, főleg ha volt orgazmnusod.
2012. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát....regel hánytam és utána nála voltam és az ágyban kötütünk ki :/

most lehet h simán terhes is lehetek mert nem védekeztünk

2012. jan. 29. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:

ha 2 hete normális, szokásos menstruációd volt, akkor nem vagy még terhes, legalábbis nagyon kicsi rá az esély, mindenesetre a hányás valószínűtlen, hogy attól van.


Ha erre a mostani esetre gondolsz, akkorse vagy terhes, mert még nem ágyazódott be, legalább 2 hetet kell várnod mire a terhességi teszt kimutathatja.

2012. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :D
2012. jan. 29. 14:33
 9/10 anonim ***** válasza:
A válaszokat megkaptad,de legközelebb az ágy helyett légyszi a helyesírási szabályzat mellett kössetek ki! Köszi!
2012. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek, és nem akarsz teherbe esni, akkor holnap irány a nődoki, írass esemény utáni tablettát! Holnap!!! Később már késő lesz. Mensi után két héttel a legrizikósabb a dolog, akkortájt van peteérés, tehát elég nagy az esélyed a terhességre. Máskor pedig ne legyél ilyen felelőtlen, hacsak nem babát tervezel.
2012. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!