Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szédülés ájulás tampontól, mi ez?

Szédülés ájulás tampontól, mi ez?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a menstruációm első napja, tampont használtam de ugy kb két órát volt fenn amikor szédülni kezdtem, bedugult a fülem és majdnem elájultam. mikor kivettem a tampony jobb lett. elég erősen vérzem és nagyon kényelmetlen a betét de nem merek mégegyszer tampont használni. mi okozta a rosszullétet? 17/l

2012. jan. 30. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
a TSS= toxikus sokk szindróma lehet ilyen! benne van a tampon tájékoztatóba és elég veszélyes! én elmennék a helyedbe orvoshoz is! használj betétet
2012. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Ne használj tampont többet!!!
2012. jan. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

moss kezet mielőtt felteszed a tampont és mikor cseréled! nagyon fontos!

és menj dokihoz, hogy megtudd mi volt a baj!

2012. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is jártam így. én mindig a menstruáció első napján lettem rosszul pedig nem volt nagyon erős a vérzésem. azóta menstruáció alatt meg pár nappal előtte vasat szedek és nem lettem rosszul eddig (kb 1 éve csinálom ezt)
2012. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!