Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok és sajnos...

15 éves vagyok és sajnos nincs mellem (najó egy nagyon kicsi). Szerintetek fog ez még nőni?

Figyelt kérdés
Az egész család"fámnak" mármint a nőknek nagy mellük van, csak édesanyámnak van kicsi, de mindenki azt mondja hogy én az egész testemet a nagymamámtól örököltem(és neki elég nagy melle van). Előfordulhat hogy megmarad ilyen kicsinek?Mit csináljak hogy nőljön?
2012. jan. 30. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit.Teljesen jó akkorának,és még nőni fog.

2 gyerek után meg majd azon fogsz siránkozni,hogy bár csak kicsi lenne.

2012. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én nem hatalmasat akarok, hanem pont jót! Így elég ciki, és kiszorultnak érzem magamat.......... :((
2012. jan. 30. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtehetnéd holmi korosztályi versengés miatt képes lennél cserben hagyni azokat a pasikat, akiknek a kicsi jön be? Ez se nem csúnya, se nem gáz, és néhány szempontból előnyös is. Nem hat rá olyan mértékben a gravitáció (nem lesz idő előtt lógós), nem fogsz hátfájást kapni a súlya miatt, és szebb cicifixeket tudsz választani ha majd szükséged lesz rá, mert lesz olyan, mivel valamennyit biztosan fog még nőni.
2012. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, bőven van még ideje nőni a mellednek, de ha kicsi marad, akkor is lehetsz nagyon szép!
2012. jan. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!