Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valaki magyarázza el h hogyan...

Blumarine1990 kérdése:

Valaki magyarázza el h hogyan működik a tb által támogatott mellnagyobbítás mert sajnos jelenleg ég nincs elég pénzem rá viszont sajnos a mellem sem nagy . Valami elérhető megoldás kéne. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A Tb ilyen esetben nem támogatja a műtétet.
2011. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj,ha nem nagy a melled? Találhatsz olyan párt,akinek éppen így tetszel.

A férfiak többsége nem szereti a műmellet. Azonkívül idővel meg is kell ismételni a műtétet.

2011. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
tb által támogatott mellnagyobbítás :DDDDDDDDDDDD
2011. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd szóljatok, ha van ilyen, nekem is kéne mellnagyobbítás, orrplasztika, és hasfelvarrás. Ja, és hosszú hajat is akarok, tehát hajfelvarrás is.
2011. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobbítást nem támogat, csak kisebbítést (ezt is bizonyos feltételek mellett!) és rekonstrukciót (pl. ha daganat miatt az egyiket el kell távolítani).


Az valamilyen városi legenda, hogy "pszichológiai alapon" lehet ilyet TB-re kérni...

2011. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A TB nem támogatja az olyat hogy "jaj olyan kicsi de én dögösebb akarok lenni és nagyokat akarok". Nem betegség miatt lett deformált, hanem pusztán testalkat miatt kicsi. Ez vagy alsó hangon fél milla, vagy úgy marad.
2011. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaja, jóhogy már nem 3D-s műszempillát. meg műkörmöket is akartok pszichológiai szakvélemény alapján. A társadalombiztosítás maximum azt fizetné, ha akkora tőgyed lenne, ami köldökig lóg és emiatt fáj a hátad, ezt megfelezik neked ingyen, de pici cicit nem dupláznak.
2011. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lassan már Tb sincs ebben az országban,néha azért kukkancs bele a hírekbe h mi folyik ebben az országban.nem fognak neked melleket adni.lassan már a gyógyszereket is támogatas nélkül adjak.

igényelni lehet,3 gyerek ,és orvosi szakvélemény utan,de akkor is macerás,meg nem lesz olyan szép sztem mint egy neves orvosnal.

2011. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:) tb-re?? ezt nekem is mondjátok ha lessz megyek és szerintem sokan mások :)Már lassan a levegőért is fizetni kell nem majd még ajándék mellnagyobbítást adnak xD
2012. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen szőke pinna vagy te.

Egyszerűn össze tudod rá keresni a pénz ,ted szet a lábad es már meg is van...

Kez

2020. aug. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!