Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Eléggé félek :/

Mi bajom lehet? Eléggé félek :/

Figyelt kérdés

Kb 4-5 napja baloldalon alhasi fájdalmat érzek. Nem folyamatosan, csak néha rámtör, és nagyon fáj. Vizeléskor is fáj, nagyobb dolognál pedig volt, hogy teljesen begörcsöltem, és kishíján úgy maradtam. Reggel is ébredtem már úgy, hogy nagyon szúr, és begörcsölt. A bal oldal elkezd szúrni, és egyre lejjebb megy, nem tudom hová, de le (ezt nem tudom megfogalmazni, bocsi).

Mitől lehet ez? Anya azt mondta, még várunk egy kicsit, és ha továbbra is fáj, elmegyünk orvoshoz.

Kb 5 hetente jön meg a menzeszem, és most kellene. Lehet, hogy emiatt fáj? De eddig még soha nem volt ilyen. :/

Légyszi, ha tudtok, segítsetek!

Előre is köszönöm!

15/L


2012. jan. 30. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel mindenképpen minél elöbb menjetek orvoshoz, mert lehet vakbélgyulladás (amibe bele lehet halni, ha átfúródik), lehet petefészekgyulladás (ami meddöséget is okozhat), lehet bélelzáródás (ami szintén lehet halálos is) - szóval nem húzzátok az idöt.
2012. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Úristen :|

Köszi !!

2012. jan. 30. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:
NEm biztos, hogy ennyire komoly, de lehet. Az rovos meg tudja mondani, hogy mit lehet tenni és ha mást nemis, de a fájdalmat csökkenti valamivel.
2012. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy semmi komoly nem lesz..:/
2012. jan. 30. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden jót, és majd irj vissza, hogy mi lett veled.
2012. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ma is fáj a hasad, mindenképpen menj orvoshoz, semmiképpen ne várj tovább, nehogy valami nagyobb baj legyen!
2012. jan. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, voltam orvosnál, kiderült, hogy petefészekciszta. Már múlófélben, de még előjöhet. :/ :)
2012. febr. 1. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Elöször is jobbulást kivánok.

Látod, azért megérte elmenni orvoshoz, legközelebb ha elöjönne, akkor ne várj ilyen sokáig, mert már elöbb tudtak volna adni valamit, hogy ne fájjon ennyire.

2012. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És igen, ezentúl nem fogok :)

2012. febr. 1. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!