Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta többször kell széklete...

Naponta többször kell székletet ürítenem .4-5-ször de akár 6-szor is .2 hónapja van ez. A széklet nem híg, teljesen normális. De ez eléggé kellemetlen . Mi lehet a bajom? :/

Figyelt kérdés
A családban gyakori a liszt érzékenység. Bár nekem nincsenek hasfájdalmaim meg ilyenek. Nem eszem össze vissza stb.. Orvos se mondott semmit , nem tudja mi lehet . Csupán elküldött liszt érzékenységi vizsgálatra.De arra még 3 hetet kell várnom .:/
2011. jún. 29. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először azt mondtam,ha normális állagú,nem lehet érzékenység.De ott van ez a két hónapja megjegyzés.Ez mégis furcsa.Lehetséges,hogy ételallergia(fejfájás,kiütések nem jöttek vele?)de ilyenkor a széklet többnyire hígabb,feldolgozatlanabb.Nem méregtelenítesz?(Persze akkor nem tetted volna fel a kérdést)Változott valami két hónapja az életedben?
2011. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem eszel többször,mit előtte?
2011. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És a színe milyen? Nem világosabb, szürkés vagy agyagszerű? Nem fogytál?
2011. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
-Fej fájás , kiütés ilyesmik nem szokott lenni.
2011. jún. 29. 17:08
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem , nem eszek többször , naponta 3xor eszem mint eddig.
2011. jún. 29. 17:08
 6/13 A kérdező kommentje:
A színe kissé világosabb , de nem híg ha 6os skálán néznénk akkor kb 3as.
2011. jún. 29. 17:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Annyit még hogy 2 hónapja gyógyultam ki egy hasmenéses betegségből . És ahogy annak vége lett , azóta ez van. Orvos annyit mondott h ideiglenes tejcukor érzékenység ilyenkor előfordulhat . De nem hiszem hogy az is 2 hónapig tartana.
2011. jún. 29. 17:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem állt helyre a bélflórád. Szedj valami normaflorszerűt (de ne azt, mert az nem éli túl a gyomorsavat). A színét azért kérdeztem fentebb, mert nekem azóta több a székletem, mióta epekövem van, és azóta epehiányos színű (világosabb).
2011. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Béres probio-t szedek. Az jóó ?
2011. jún. 29. 18:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Minimum 3 hónapig szedd!
2011. jún. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!