Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami megoldás? Félek...

Van valami megoldás? Félek emiatt az iskolától

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és megjött.

Betétet használok, mert egyszerűen a tampontól félek.

Iskolában egy ideig egész jól bírom, csak ha mondjuk sokat kell ülni és felállok, akkor a vér van, hogy darabosan ömlik ki, amit a betét nem bír felszívni rögtön. Ilyenkor sokkal nagyobb az átázás lehetősége. Csináltam már olat, hogy két alsónemű, két betét, hogy minden simán menjen, de nagyon félek ettől. Mi lehet a megoldás, hogy ne forduljon elő baleset? Van sajna, hogy cserélni is nehéz, mert egyes szünetekben nagy sor áll a mosdó előtt. Rettegek előre ezektől a napoktól:(


2012. jan. 30. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló problémákkal küzdöttem anno... sötét színű, hosszú pulcsi, sötét nadrág, plusz váltásnaci, fehérnemű a táskában. Ha kellett, átöltöztem, ha valaki rákérdezett szép nyugodtan válaszoltam és a kérdező jött zavarba. Ez természetes. Viszont amikor szültem, a gyógyszertárban Tena betétet javasoltak szülés utánra, nagyon vastag, sokat bír... de kényelmetlen az biztos, de ha muszáj...
2012. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lehet, hogy akkor beszerzem:)

Ha kényelmetlen engem nem zavar, inkább az, minthogy "baleset" történjen:)

Igen a váltás ruha jó ötlet. Meg ugye figyelni kell, csak hát minden szünetbe nem szeretnék rohangálni a mosdóba.:)

Köszönöm a hasznos választ:)!

2012. jan. 30. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!