Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erősen vérzem. Mit...

Nagyon erősen vérzem. Mit csináljak? Baj hogy ennyire erős? A tampon megoldás lehet?

Figyelt kérdés
3 napja jött meg (nem először) és most nagyon erősen vérzek. Elhasználtam az éjszakai betéteket, és amik még itthon vannak azok kb annyira tartanak, hogy 1 óránként kell cserélnem. Tampont még soha sem használtam. És mit csináljak (ha már tampon...) hogy a szűzhártyám ne sérüljön? És a tampon jó éjszakára?

2011. dec. 12. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyen drasztikusan megváltozott a vérzésed jobb ha elmész nőgyógyászhoz.

Mikor én mentem ilyen problémával orvoshoz többek között azt javasolta, hogy minimum napi 1000mg C-vitamint szedjek, maradják ágyban és szedjem amit felírt.

2011. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez a 2. Nem lehet hogyazért erős mert még nem rendszereződött?
2011. dec. 12. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
a tamponon is seperc alatt átjön. Nem tudom, mit lehet ilyenkor tenni. Nekem egyszer volt ilyen, ültem a wc-n és hagytam hogy folyjon. Ameddig lehetett. Aztán betétncsere óránként...
2011. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ilyenkor az elején gyakori még, hogy erősebb vagy gyengébb a menszesz, nem kell tamponozni, meg azt éjszakára nem is jó

vegyél betétet, a legextra vastagabbat, amin a legtöbb "csepp" van, szóval a legnagyobb nedvszívó képességű

majd ha rendszereződik, akkor nem lesz ilyen, ha mégis továbbra is ilyen erős, akkor érdemes orvoshoz látogatni (van gyermeknőgyógyász)

2011. dec. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább menj nőgyógyászhoz. Éjjelre csak akkor használj tampont, ha többször fel kelsz cserélni. 8 óránál tovább semmiképpen sem lehet bent, mert elszaporodnak a hüvelyedben a baktériumok, és ez komoly betegséghez vezet.
2011. dec. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!