Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valóban az? Mit tegyek?

Valóban az? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tüneteim: a vizeletemnek büdösebb szaga van,túró szerű,nagymértékű folyás,néha viszkető,égő érzés,hogyha hozzáérek a kisajkakhoz akkor olyan,mintha kilenne száradva,a hüvely felett ki van száradva,érintésre nagyon fáj sőt mikor nem érek hozzá néha akkor is. :/

Hüvelygomba lenne? Muszáj orvoshoz menni vele,csakmert nem akarok anyumnak szólni. Múlt héten mandulagyulladásom volt,1 hétig az Augmentin nevű antibiotikumot szedtem,attól lehet? Nem fog magától elmúlni? Orvoshoz 16 évesen egyedül is elmehetek?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


16/L



2012. jan. 31. 22:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,nem vagyok szűz,tartós kapcsolatom van,másfél éve vagyunk együtt a párommal. :)
2012. jan. 31. 22:12
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen menj orvoshoz ezzel mert elfajulhat, raadasul sosem gyogyulsz kezeles nelkul es elofordulhat, hogy a parodat is kezelni kell!

ORVOS!

2012. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos pont az Augmentin az egyik olyan antibiotikum ami ezeket a tüneteket produkálja.Nekem is volt ilyen muszáj rá célirányos gyógyszert ill kúpot íratni.Nyugodtan menjél orvoshoz egyedül is mehetsz.Van ilyen gyermek nőgyógyászat szerintem ott fogadnak.Nézz utána a neten.
2012. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Lehet gomba vagy baktérium is. Muszáj orvoshoz menned, ha meg akarsz gyógyulni. Nem kell hozzá anyukád, fogod magad és elmész.

Nem is igazán értem, hogy a 16 évesek ahhoz nagylánynak érzik magukat, hogy szexeljenek, de ahhoz hogy elmenjenek orvoshoz, vagy szóljanak a anyjuknak, ahhoz nem...

2012. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
16 évesek ahhoz nagylánynak érzik magukat, hogy szexeljenek, de ahhoz hogy elmenjenek orvoshoz, vagy szóljanak a anyjuknak, ahhoz nem... milyen igaz, es sajnos milyen szomoru is egyben....
2012. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zsuzsey00 válasza:
en is arra biztatlak hogy menj el orvoshoz de ha nem mesz gyogyszertarba gyogyszereztol legalabb kerj tanacsot. soha semmit ne szedj be vagy hasznalj baratno vagy akarki tanacsara ha nem hozzaert. en is megjartam anno es nem volt kellemes
2012. febr. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned, mert csak vizsgálat után derül ki mi bajod van, és milyen kezelés kell.
2012. febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen bármelyik nőgyógyászatra elmehetsz egyedül is. Csak minél hamarabb!!
2012. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit mintha kezdene múlni,ez lehetséges? Mindenképpen lesz vaginális vizsgálat? :$
2012. febr. 1. 15:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elmúlik a fogfájásom, ha fogorvoshoz készülök. :)


Mivel nem vagy szűz, lesz vaginális vizsgálat is. De ne félj tőle. Különben is, a nemi élet megkezdését követően évente érdemes ellátogatni a nőgyógyászhoz. Nem is baj, ha most elkezded!

2012. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!