Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valóban bevált/beválik?

Ez valóban bevált/beválik?

Figyelt kérdés

Június 6.-án megyünk kirándulni, pontosabban zarándok útra, és 7.-én este jövünk haza. A baj az, hogy körülbelül azokra a napokra fog esni a havim. Hallottam innen-onnan a cickafark teáról, hogy attól állítólag hamarabb megjön. Mennyire lehet ennek hinni? Valaki próbálta már? Pontosan hol lehet ezt a teát beszerezni? Rossmann/DM/gyógyszertár?

Köszönöm a segítséget!

:)


20 L


2011. máj. 19. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Cickafark teával nem kellene szórakozni, mert erős hatással lehet a hormonokra, és felboríthatja az egész ciklusod.
2011. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. :(


Esetleg valami egyéb ötlet? A fogamzásgátlón kívül, mert azt nem szedek. :)

2011. máj. 19. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:

szia:)

próbálj meg jó meleg vízben fürdeni, de csak ücsürögj benne, szóval ne legyen túl meleg, mert tudod az sem jó...és annyi víz elég hogy a hasadig érjen a víz:)

annyira legyen meleg, amennyit jónak érzel, nehogy a melegtől bajod legyen...nem kell nyakig érő víz...nekem máskor ez jó volt, igaz nálam az volt, hogy nem állt még be, és késett...

ezek a teák nem tudom mennyire jók...szakembert is érdemes megkérdezni, jobb félni...tudod...:)

lehet vmi torna is jó lenne rá, de persze ez is nem megerőltetően:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szia!


Köszönöm, hogy írtál, azt hiszem ezt a meleg vizes dolgot kipróbálom. Köszi! (:

2011. máj. 20. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:
A cickafark hosszú ideig alkalmazva hat a mensesre. Ha késleltetni szeretnéd, a fahéj (palacsintában, tejbegrízen, stb.) jó lehet. Gyorsítani... azt nem tudom.
2011. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!