Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy egyre...

Mitől lehet, hogy egyre sűrűbben jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Eddig se állt be rendesen, változó volt, hogy 28-35 nap között mikor jön meg. Viszont legutóbb 24 nap után volt, most meg 15.. Tudnátok valami tanácsot adni mielőtt fölkeresek egy orvost?


Fogamzásgátlót, vagy egyéb gyógyszert nem szedek. 24 éves vagyok.


2012. jan. 31. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel tényleg érdemes elmenni az orvoshoz nem okoskodhat itt az ember.Lehet hormonális dolog is vagy stressz stb.Azért nem kell a legrosszabbra gondolni.Elmész kivizsgálnak és szépen beállítják rendbe jössz.Jó egészséget!
2012. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Még sosem volt ilyenem, így egyszerűen nem tudok mire gondolni. Így csak aggódom..

2012. jan. 31. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Rendesen megjött? Nem csak pecsételő vérzésed van, mondjuk peteérés miatt?

A 28-35 nap normális.

2012. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajna ez elég rendesnek tűnik. Pont mikor pár napja kezdtem "kirügyezni" (ugye jöttek a pattanások), gyanakodtam, hogy nehogy már megint megjöjjön.. erre tényleg.
2012. jan. 31. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem fogyókúráztál az elmúlt időszakban? Mert az erős fogyókúra nagyon bezavarhat...tudom, mert én is így voltam. De aztán ahogy az ember "elhagyja" az önsanyargatást lassan visszaáll a rend.
2012. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha a kövi ciklusod is rövidebb 21 napnál, akkor muszály orvoshoz fordulnod, mert komoly gond van! eseményutáni se volt?
2012. febr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtok!


Se fogyókúra, se eseményutáni nem áll a háttérben (fogyókúrának egyébként vagy 5 éve köszönhettem egy jó egy éves menstruációs kimaradást.. nem tudom annak lehet e bármilyen utóhatása).

Milyen gondok miatt lehet ez?

2012. febr. 1. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!