Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esténként nagyon erős a...

Esténként nagyon erős a menstruációm! És nagy baj ha nagyon rendszertelen?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és már 3 éve megvan azóta is egyfolytában rendszertelen, de ez most kevésbé izgat az a fő problémám hogy a decemberi vérzésem olyan szinten erős volt hogy félóránként kellet betétet cserélnem de az esték még szörnyűbbek voltak nem tudtam aludni már mindenem tiszta vér volt a ruhám a bugyim a betét szétázott és a lepedőm is és a legszörnyűbb hogy kétszer háromszor volt minden este ez a probléma reggel alig tudtam suliba menni és ha még nem lenne elég mindez 14 napig tartott tegnap ismét megjött és elkezdődött minden előröl és már sírok hogy meddig kell eszt még elviselnem egyszerűen már félek elaludni mit tehetnék kérlek könyörgöm segítsetek!!! mit tegyek?
2012. jan. 28. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt elviselned, hanem nőgyógyászhoz kell menned, hogy helyrehozza.
2012. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi lehet tényleg ezt kéne de nagyon félek és nem korai ez még?
2012. jan. 28. 10:30
 3/5 A kérdező kommentje:
és anyának hogyan mondjam meg?
2012. jan. 28. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Ha baj van, akkor kortól függetlenül el kell menni orvoshoz!!!! Ehhez soha nincs korán! Már egészen kicsi lányoknak is lehet olyan bajuk, amiért nőgyógyászhoz kell őket vinni. Ne aggódj, nem lesz semmi gond. Anyukádnak pedig mondd meg, hogy nagyon erős a menstruációd, és el kéne menned orvoshoz.
2012. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséget meg fogom próbálni
2012. jan. 28. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!