Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek lehetnek a menstruáció...

Ezek lehetnek a menstruáció jelei?

Figyelt kérdés

mostanában másabb a fehérfolyásom(olyan nyálkás) és gyakran fáj a hasam általában az alhasam..

a fejem is szokott fájni.

és mostanában könnyebben felidegeskedek,ingerült vagyok..és könnyen sírva is fakadok(pl. leejtettem a távirányítót)

és tegnap és szombaton a hasam is ment :(



12/L


értelmes válaszokat kérek!! :)) köszönöm !!:)


2012. febr. 1. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A jelek mindenkénél eltérőek, van, aki meg sem érzi, de olyan is akad, akiknek több, erős tünetük van a menstruáció előtt.

Pontosan nem tudom megmondani, de azt gondolom, hogy ha egyéb betegség (pl. gyomorrontás) kizárható, akkor igen, ezek a menstruáció jelei.


20/L

2012. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát gyomorrontás az biztos nem lehetett mert nbem ettem olyat:))

és köszi! :D

2012. febr. 1. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a folyásnak nincs furcsa illata, és nem csíp vagy nem viszket a puncid, akkor semmi gond. Azt viszont nem lehet tudni, mikor fogsz menstruálni, de 16 éves korodig nem is kell aggódnod.
2012. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az idegességet-érzékenységet inkább csak beképzeled, mert azt hallani a csapból is, hogy ez fontos jele a menstruációnak, pedig a korai szakaszban még egyáltalán nem viseli meg annyira az embert. :-) bár lehet, hogy mégis amiatt van, ez változó. lehet annak a jele, de lehet másé is. beszélgess erről inkább anyukáddal, hidd el, megbízhatóbb etéren, mint akárki más... talán egy nőgyógyászt kivéve. :-) ha megjött az első menstruációd, majd elmúlt, akkor viszont feltétlenül menj el nőgyógyászhoz. ezt előbb-utóbb meg kell tenni, jobb hozzászokni most, amíg még nincsenek kellemetlenebb vizsgálatok (pl. hpv-szűrés)
2012. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia en is pont igy vagyok ,meg most is görcsöl a hasam es ugy erzem mindjart odahanyok vagy vlmi
2013. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia.

Kb én is így vagyok csak nekem nem fáj az alhasam,sem a hasam.

Pedig már nagyon várom hogy megjöjjön, de nem tom miért .xd.😂

2022. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!