Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a menstruáció jelei?

Ezek a menstruáció jelei?

Figyelt kérdés

Kb. 1éve elkezdtem szőrősődni ott lent.

Utána kb. 3 hónappal elkezdett fájni az egyik cicim de utána 1-2 héttel meg elmúlt. És most kb. 1hónapja elkezdett szőrősdni a hónaljam.

Szerintetek meg fog jönni az első?

12L


2011. jún. 1. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassan igen. Beindultak a hormonok.
2011. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Igen.

Nekem 13 évesen jött meg először, és akkoriba szőrösödtem ki :) De olyan 15 éves koromig nem is zavart a szőröm, akkor borotváltam le először.

Ne izgulj, ez a dolgok rendje.

2011. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, az is lehet, de lehet, hogy még sokára lesz. Nekem ezek a dolgok évekkel az első előtt jelentkeztek. Úgyhogy vagy igen, vagy nem. :) Jön, amikor jönni akar. :)
2011. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tegnap meg ma egy picit fájt a hasam. Ettem mert gondoltam hogy azért fáj de nem, mert utána még mindig fájt.

Fehér folyásom viszont még nincs. Az kb. mennyi idővel az első menstruáció előtt szokott megjelenni?

2011. jún. 1. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha még nincs fehérfolyásod akkor még odébb van a menstruáció. Van akinek a fehérfolyás elkezdődése után fél évre megjön, de már hallottam olyanról is akinek 3 év múlva jött meg. Szóval ez változó, de a legtöbb embernek a fehérfolyás után kb. 1-1,5 év múlva jön meg legelőször. :)
2011. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs még fehérfolyásod, akkor nem mostanában fogsz menstruálni.
2011. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
fehérfolyás majd has alatti fájdalmak de van akinek csak 16 - 17 évesen jön meg
2011. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem 10-11 evesen jott meg.

nekem elsonek a petefeszekcisztara gyanakodtak es amikkor mutottek akkor tudtak meg hogy bent volt a hasamba a 10x10 cm-es mrnstruacios ver

2014. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!