Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek minden rendben...

Szerintetek minden rendben lesz a menstruációmmal?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, sportoló, de a nyáron sajnos enegm is elkapott a tulságosan nagy fogyási vágy így 172cm-62 kg-ról lefogytam 53kg-ra (tudom nrm tűnik vészesen kevésnek , azért mert nagyon izmos vagyok... ezért is volt nagyon veszélyes mert még nem néztem ki olyna csontváznak, csak fürdöruhában volt rossz rám nézni) ... a menszeszem hónapokig elmaradt, és mikor utánnaolvastam azninterneten, és rájöttem hogy a fogyás miatt, akkor megjött az eszem és visszahíztam 60-62 kg-ra, jól érzem magam. A menszeszem szerencsére azóta jelentkezett, de csak össze vissz kb 2 hónaponta. szerintetek ha teljesen egészségesen eszek akkor még nem késő hogy helyre álljon?
2012. febr. 1. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A túlzásba vitt sport és a fogyás miatt van az egész. Mivel az alul táplált nők képtelen egy gyerek kihordására, így a menzesz is elmarad. Terméketlenné válnak. Ez a sport miatt is van (férfias jelleg). Ha visszább veszel a mozgásból és hízol, akkor szerintem a menzesz is rendbe jön.
2012. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne fogyj túlságosan, mert kell egy bizonyos mértékű testzsír a menstruációhoz.
2012. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

leírtam, hogy már visszaszedtem a kilóimat, nem fogyókúrázok, csak várom hogy teljesen visszaáll-e a menszeszem rendszeressége(elég türelmetlenül)

és köszönöm a válaszokat!(:

2012. febr. 2. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!