Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapja fáj az alhasam...

Egy hónapja fáj az alhasam baloldalon, olyan nyilallás szerű nem túl erős, de kellemetlen fájdalmat érzek. Voltam nőgyógyásznál, urológusnál, minden rendben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Kivizsgáltak rendesen?
2011. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez vakbélgyulladás lehet. Arra vizsgáltak?
2011. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

HA vakbél lenne már rég elpatkolt volna...Engem a fájdalom kezdte után 5 napra műtöttek és a doki jól lehordta anyámékat (mert ők azt hitték szimulálok, hogy suliba nem akarok menni)hogy még várunk egy napot kifakad és annyi.


22N

2011. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Vérvizsgálat kell, amgas fehérvérsejt szám gyulladást jelent. Feltétlenül menj el! Engem a ügyeletes háziorvos utalt be annak idején azonnalra a korházba este 6 kor...és este 11kor már műtöttek 22N
2011. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

17:13

húgomnak egész nyáron fájdogált a hasa, meg minden baja volt, aztán nyár végére rájöttek, hogy hoppá, lehet, hogy vakbél és végre megműtötték

ha nagy fájdalmai vannak valakinek akkor kell azonnal a műtét

a nem túl erős fájdalom inkább előjel, amire oda kéne figyelni

már amennyiben itt vakbélgyulladásról van szó

más ötletem nincs

2011. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A vakbélgyulladás a jobb oldalon fáj,a vakbél ott van,nekem viszont a baloldalon fájdogál,de nem erősen.
2011. nov. 17. 21:32
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és holnap megyek laborba...Akkor abból kiderül,ha gyuszi van valahol,ugye?
2011. nov. 17. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:
A vakbél tényleg a jobb oldalon van, de a vakbélgyulladás a bal oldalon fáj, mert kisugárzó fájdalom.
2011. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem merült fel egyik orvosban sem,hogy vakbélgyulladás lenne,ennek biztosan oka van.A kolléganőm ,akinek volt vakbélgyulladása is azt mondta,hogy először középen,majd jobb oldalon fájt neki.A labor mindenesetre biztosan mutat majd v.mit.Köszi a válaszokat!
2011. nov. 18. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!