Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kulonbozo meretu a cicim es...

Kulonbozo meretu a cicim es picit log :S mit tehetek? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


18/L


2012. febr. 1. 21:09
 1/10 anonim válasza:
ahogy elnézem nekem nem tűnik fel sehogy hogy külömböző méretű ez egyik a másiktól szerintem így tökéletes ahogy van de tod :)
2012. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kézrátétellel meg tudnám orvosolni.
2012. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A bal oldali tényleg egy picit nagyobb, de nem vészes, ha nem írod nem tűnik fel. Szóval ezen a képen nem látszik, de azt csak te tudod (meg akinek megmutatod:D), hogy élőben mennyire jön ki a különbség. Ha annyira mint a képen, akkor nem gond! Az, hogy lógna egyáltalán nem látszik, csak a szilikonos mellek olyan merevek vagy ha valaki nagyon szerencsés akkor feszes, de a legtöbb lánynak akinek nagy melle annak lóg is, még jobban is mint a tied.
2012. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondod, akkor fel sem tűnik! szerintem ezzel nincs semmi gond.
2012. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek a Te cicijeid, akkor semmi baj velük. Észre sem lehet venni a különbséget, és amúgy is minden lánynak van egy pici különbség a mellei között.
2012. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, szépek a melleid, nincs velük semmi baj.


22/F

2012. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az természetes, ha nem teljesen egyformák egy nő mellei. És nálad alig van különbség a kettő között :)
2012. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
A mellmasszázs segít. Alulról fölfelé csináld, mintha simogatnád, csak erősebben, használj hozzá babaolajat, de a sima étolaj is és olivaolaj is jó, nem lesz tőle semmi bajod. Valamint: Tíz dekagramm palástfüvet forrázz le fél liter vízzel, hagyd állni tizenöt-húsz percig, majd szűrd le, és várd meg, amíg kihűl. Egy pamutkendőt vagy kisebb törölközőt itass át a folyadékkal, tedd a felsőtestedre, és legalább húsz percre hagyd rajta! (A gyógynövény használata előtt végezz bőrpróbát! Allergia esetén kerüld a használatát!) Ettől majd nem fognak ,,lógni" a melleid, de szerintem most sem lógnak. És hogy kiegyenlítődjön a méretkülönbség, a kisebbet masszírozd hosszabb ideig. Naponta csináld, ahányszor csak tudod!
2012. febr. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszi szepen ezt kiprobalom :)
2012. febr. 4. 15:48
 10/10 anonim válasza:
szerintem nincs vele baj.
2012. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!