Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon rossz lett a kapcsolato...

Nagyon rossz lett a kapcsolatom Édesanyámmal. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Két gyermekem van. A nagyobbiknál szépen segítettek mint nagyszülők Édesapámmal együtt. Ellenben a második gyermekem esetében felénk se néznek. Kivéve ha ünnep van, vagy ha mi megyünk. Egy perce laknak tőlünk. Apa nyugdíjas, olvasgat, pihizik, tévézik. Anya ugyan dolgozik, de nem tudom elhinni, hogy néha hetekig és hónapokig sem szalad át hozzánk. Hiányzik a segítség, hiszen mint minden kismamának lenne más elintézni valója is. S néha megérteni sem tudom, hogy mi más lenne fontosabb, mint hogy egy picur kisbaba, -aki éppen most tanult meg járni - sétáltatása. A Férjemmel évek óta nem voltunk sem moziban, sem színházban, még bevásárolni is külön megyünk a kisbaba felügyelete miatt. Nem gondolom, hogy hiszti lenne mindez részemről, és néha valóban úgy érzem, hogy belebolondulok, hogy lehetnek ennyire szívtelenek? Anyósom szintén ezt teszi velünk, csak azzal a különbséggel, hogy Ő azért nem ér rá hónapokig, - sőt ha rajta múlna fél évig, - mert a lánya gyermekeit pesztonkája nap mint nap. Higgyétek el, én a férjem és én nem vagyunk rossz emberek, ellenben ha ez sokáig megy így szinte kővé dermed a szívünk. Egy Kismama
2012. jan. 29. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Alap kerdes, megkered oket, vagy csak elvarod, de nem szolsz. Lehet h nem tudjak. Ulj le beszeld meg veluk. Te ismered oket
2012. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként az elején még megkértem Őket, ellenben elegem lett a " Jaj de fáradt vagyok hiszen egész nap dolgozom.." és hasonlókból. Azt azért tudni kell, hogy Édesanyám már megkapta az átmeneti nyugdíját, ellenben félti, úgy véli neki még dolgoznia kell - bár az évei megvannak -, így minket ki is zár az életéből.. Hát ez esik nagyon de nagyon rosszul...:-)
2012. jan. 30. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem alapszabaj a kapcsolatokban hogy jatsz nyilt lapokkal.

Mindenki jot akar, csak nem mindig ertjuk egymast

2012. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!