Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha csak egy ujjal...

Normális, ha csak egy ujjal tudom magam megujjazni?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok,és félek,hogyha lesz barátom,nem úgy alakulnak a dolgok,mint kéne.Csak egy ujjal tudom magam megujjazni,kettő ujjam már nem fér be,így gondolom a férfi szerszám sem:$

Nyugtassatok meg,hogy ez normális,nagyon félek,hogy mit fog majd szólni a barátom,ha lesz.Vagy esetleg több ujjazás után kitágul a szűzhártyám?És még egy kérdés,a csiklómat,hogy izgassam,hogy nagyon jó érzés legyen?

14/L


2009. máj. 31. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is :) szerintem ezzel semmi gond :) de minek 2 ha 1 is elég ? :)
2009. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem vagy eléggé felizgulva. Hidd el, ha brátoddal leszel, egész más lesz, mintha magadnak csinálnád. Sokkal kellemesebb lesz. A pénisz pedig biztosan be fog férni, esetleg nem első próbálkozásra. De a barátod csak örülni fog, hogy neki adod az ártatlanságod, és csak még jobban fog szeretni érte! A csiklódat pedig simogasd, próbáld ki lassabban, gyorsabban, ahogy Neked jobban esik. Használj 1 kis babaolajat is!;) 17/L
2009. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

barátod biztos nem fog problémázni, sajnos ismerek olyat aki mindent feldugdosott magának hogy a pasijáé beférjen az első alkalomnál is, annyira kitágította magát hogy a fiú el sem hitte hogy szűz :S

jah amúgy a fiúk szeretik ha egy lány szűk, bár gyorsabban el is élveznek.. a csiklódat pedig úgy izgasd, ahogy neked jól esik, ne rögtön az ujjazásra koncentrálj.. simogasd a csiklód és tapasztald ki mi a jó, és ha megvan izgasd magad ameddig jól esik, aztán csak a végén dugd be az ujjad.. egyébként ha normál tampont használnál akkor belül is kicsit jobban kitágítana, ha nagyon aggódsz emiatt.

2009. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hú,köszi szépen ezeket a gyors válaszokat!

Pont most akarok átszokni a tamponra,2év bőven elég volt betéttel,annyira azért nem jó:) 3xpróbáltam már a minit feltenni de nem jött össze:S:$ de remélem,hogy most ballagásomra sikerült,végülis 3 a magyar igazság+1 a ráadás:P

Még egyszer köszönöm Nektek.

2009. máj. 31. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha az ujjad befér akkor simán be kéne a tamponnak is szerintem.. próbáld más pózókban is, ne add fel egynél.. próbálhatod guggolva vagy wc-n ülve .. :)


17:17es voltam

2009. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

már 3x 2pózban próbáltam:D

Most sikerülnie kell:-)

2009. máj. 31. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Persze h semmi bajod azon túl h még csak 14éves vagy és nem volt még barátod...
2009. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Neked is nagyon szépen köszönöm,utolsó válaszoló!:D

Mindenki megkapta a zöld kezet:)

2009. jún. 1. 10:08
 9/9 anonim ***** válasza:
egy cipőben járunk.én 16 vagyok,fél éve van nemi életem a barátommal.14 voltam,mikor elöször fel tudtam dugni a tampont,soha életemben nem maszturbáltam..remélem ezzel nincs gond.:S
2009. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!