Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mitöl van hogy a fehérfolyá...

Az mitöl van hogy a fehérfolyásomban nagyon pici kis sötét darabkák vannak és nyálkásabb állaga van? :O

Figyelt kérdés

még nem jött meg

de nem csíp és nem is viszket.A szaga is normális és a színe is

ugye nincs semmi bajom???:OO

12/L


2012. febr. 2. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs! Mensi elötti tünet.De biztosat csak orvos tud mondani.Nem jó a mensi ne várd ennyire hogy minden nap felteszed azt a kérdést hogy normális-e a a fehér folyás nyálkásabb.Igaz én is vártam de rájöttem milyen rossz a mensi.
2012. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hamarosan menstruálni fogsz.
2012. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!!:))

előző válaszoló!neked is köszönöm elhiszem hogy nem jó..

nem tom mért várom de biztosan én is rájövök hogy nem lesz jó ..:)

2012. febr. 2. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem baj, ha várod, hiszen úgysem tudod örökké megúszni. Egyáltalán nem biztos, hogy Neked is rossz lesz. Van akinek meg sem kottyan. Csak feleslegesen idegeskednél előre! Majd Te megtapasztalod, hogy milyen. Ne rontsd el azzal az életed, hogy előre rettegsz a menstruáció miatt!
2012. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:DD :)
2012. febr. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!