Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak majd mikor...

Mit csináljak majd mikor tábor alatt lesz meg?

Figyelt kérdés

Júliusban megyek táborba(19-25) és kb akkor lesz meg(általábban 25.e körül szokott de múlt hónapban 21.e volt)

és ez egy túrás tábor.. cserélni meg annyira nem tudom a betétet, mert állandóan megyünk

mit tudnék majd tenni?:S


2009. jún. 1. 14:58
 1/3 anonim válasza:

szerintem ha megy valamamelyik barátnőd, akkor neki elmondhatod, ha megvan, és úgy könnyebben el tudsz menni wc-re, ha meg nincs barátnő vagy nem szeretnéd elmondani neki, akkor egy tanárnak inkább tanárnőnek mondd el és szerintem ő segíteni fog neked abban hogy tudd cserélni a betétet

remélem tudtam segíteni

jó táborozást

üdv: kitti

2009. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy állandóan mentek, de pisilni azért csak szoktatok. Ugyanúgy mintha pisilnél elvonulsz és kicseréled a betétet/tampont. Csak ne dobd el, rakd zacskóba és úgy dobd majd a szemétbe.
2009. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél előre kis zscsikba csomagolt nedves intim törlőkendőt. Kimondottan utazáshoz van kitalálva. Ha nem tudsz kezet mosni, mert nincs viz, akkor nagyon nagy szükséged lesz rá.

Betétet is vigyél természetesen és csinálj ebből minden napra való tisztasági csomagot. Egy-egy betét és egy-egy törlőkendő. Egy kis zacsiban is elfér, akár a nadrágod hátsó zsebében. Nyilván meg fogtok állni pisilni egyszer-kétszer. Akkor cserélj.

Esetleg a táskádban vigyél váltóbugyit, ha mégis átáznál.

Ha már próbáltad a tampont, most jól tudnád használni. Csak ne felejtsd el a kezedet előtte-utánna megosni (vagy törlőkendő).

Jó ötlet, hogy szólsz egy tanárnőnek. Nem fogja leharapni a fejed, örülni fog, hogy segitságet kérsz és az esetleges kellemetlen helyzeteket is elkerülheted azzal, hogy tud róla.

És ne félj. Ez nem fogja elrontani a táborozást. Csak egy kicsit most jobban kell figyelned.

2009. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!