Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendkívül furcsa menstruáció,...

Rendkívül furcsa menstruáció, mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Nos néhány napja már tettem fel kérdést de most kissé megváltozott a helyzetem..

Mióta abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését (6 hónapja) a menstruációm nagyon pontos volt, mindig 28 napos. Egy hete kellett volna megjöjjön, most azonban késett.

Nálam eddig az volt a szokásos, hogy első két nap nagyon erős volt mindig, utána 3-4-5 nap pedig enyhült és egyre barnásabb lett. Most mikor 3 nap késéssel megjött, első nap alig-alig volt valami (pedig görcsöltem), szinte fekete volt. Csináltam egy tesztet, negativ lett. Második nap már-már megnyugodtam, mikor "megindult" a dolog, délutánra azonban ismét elapadt és alig-alig barnáztam. Ez kb. azóta is igy van, most vagyok az 5. napon amikor már alig kéne lennie, ehelyett néha még most is megindul és sötétvörös vér jön....

Valaki tapasztalt már ilyet??? Mennyire normális dolog ez?? Eléggé megijjedtem!


21/L


2012. febr. 5. 12:46
 1/1 anonim válasza:
Ne aggódj, nálam is volt, hogy szinte meg se jött, csak így hébe-hóba, barnás pirosas cucc. Van ilyen, főleg nálad fordulhat elő a fogamzásgátló abbahagyása miatt.
2012. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!