Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "tiszta" vér helyett miért...

"tiszta" vér helyett miért barnás vér távozik belőlem havi vérzéskor? 20/L

Figyelt kérdés
November óta mióta enyhe hüvelygyuladásom volt azóta ilyen a vérzésem, van mikor inkább csak barnázgatok a mensi vége fele :/
2012. febr. 5. 16:34
 1/3 anonim válasza:

[link]



Normális a sötétebb és sűrűbb menstruációs vérzés?


Talán te is megfigyelted már, hogy a menstruációs időszak vége felé sötét barna, szinte fekete a távozó vér. Ez teljesen normális, oka, hogy a vér csak nagyon lassan távozik a szervezetedből az utolsó napokon.


Időnként egy-egy erős, sűrűbb vérzés még nem jelent problémát, de ha nagyon gyakran előfordul ilyesmi, érdemes ellátogatnod egy orvoshoz, és leellenőriztetned a vérképedet. A gyakori erős vérzések ugyanis vérszegénységhez vezethetnek, ami többek között gyengeségben és fáradtságban nyilvánulhat meg. Sok nő beletörődik az erős periódusokba, de pont az előbbiek miatt érdemes kezünkbe venni az ügyet.

2012. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is barnás vér távozik amikor megjön 1.nap, és az utolsó napokban is. Szerintem teljesen normális dolog.
2012. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akko lehet vérszegény vagyok mert elég fáradékony is és minden más is amit az elso leírt,de már úgy is készűltem pajzsmirigy vizsgálatra
2012. febr. 5. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!