Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok egy jó nőgyógyászt?

Ajánlanátok egy jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Férfit vagy nőt tartjátok jobb választásnak?? (eddig nő volt!)
2012. febr. 5. 18:02
 1/5 anonim válasza:
Péterfy Sándor utcai Kórház gyermek nőgyógyászat ha 18alatt vagy
2012. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Budapesten: magán:dr gimes gábor :) én hozzá járok,és nagyon bírom.
2012. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
De hol szeretnél nőgyógyászt találni? Amúgy szerintem férfit válassz, sokkal óvatosabbak és megértőbbek, mint a nők. Sosem mennék nőhöz.
2012. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy ffi vagy nő, az egyéni ízlés kérdése. Bpen: ha ffi: Dr Nyitray Gábor, ha nő: Dr Varga-Horgosi Ágnes. Előbbi középkorú pasas, utóbbi fiatal nő. Mindketten nagyon empatikusak, szakmailag Nyitray inkább ott van, korából is adódóan ő a tapasztaltabb, de sztem a dokinővel is minden oké.
2012. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Budapesten?

Sztk vagy magán?

Ha magán és nő:

Dr.Szabari Erika-nála szültem kétszer is,tündéri nő,aranyos,kedves,nagyon alapos:)

Ha férfit keresen dr.Gabulya Henrik:kétszer voltam már nála,mert Szabari Doktornő szabadásgon volt(ugyanott dolgoznak) ő is nagyon empatikus,jó orvos.


www.g1intezet.hu-itt folgoznak.Szép,modern hely,árak tekintetében átlagos.

2012. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!