Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Citológiai vizsgálat?

Citológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok. Hogyan végzik el? Egyáltalán szükséges?
2012. febr. 5. 20:30
1 2
 1/12 bánomisén ***** válasza:

Miért kell neked szűzen citológiára menni?

Egyébként úgy végzik el - ahogy nálad nem tudják, mert útban van a szűzhártyád -, hogy egy csipeszszerű eszközzel mintát vesznek a méhnyakból és azt a kis mintát küldik vizsgálatra. Nem nagy ügy, egy perc az egész és nem is fájdalmas, csak gőzöm nincs, hogyan akarják ezt elvégezni egy szűz nőn...

2012. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem kell, vagyis elvileg igen, az iskolába ahova jelentkezek oda kell a vizsgálat, ezért kérdeztem..

Köszönöm a választ. :)

2012. febr. 5. 20:45
 3/12 bánomisén ***** válasza:
Figyelj, ha kell, akkor menj el a nőgyógyászhoz és közöld vele, hogy erre lenne szükséged, ám szűz vagy még... Lehet, hogy ő tud másféle mintavételi módot is, bár el nem tudom képzelni, hogy mit. Vagy simán ad egy igazolást, hogy egészséges vagy.
2012. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen elmegyek. Gondoltam előtte érdeklődök egy kicsit. :)
2012. febr. 5. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártyán van lyuk, bármennyire is hihetetlen...

Egy szűz nőt is meg lehet vizsgálni, csak kisebb eszközzel meg óvatosabban.

Egyébként sem csipesz, hanem inkább kefe.

2012. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs értelme Nálad a citológiának, de ún. szűzkacsával meg lehet csinálni. A kacsával a doki kicsit kitágítja a hüvelyt, majd a méhnyakról egy kis kefével sejteket sodor le, ezt tárgylemezre keni, és elküldi a laborba. Ott a citológus mikroszkóp alatt megnézi, és értékeli. Lelet kb 2-4 hét. Szólj mindenképpen ELŐRE, hogy szűz vagy!! Különben - csak kíváncsiságból - milyen suliban kérnek ilyen vizsgálatot?
2012. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bánomisén ***** válasza:

20:59

Tényleg? Nem mondod... :-)))

Igen ám, de mekkora, pontosan hol van, maga a szűzhártya mennyire rugalmas... Vannak ám itt kérdések, ugyanis szűzhártya és szűzhártya között hatalmas különbségek vannak, az sem egyforma ám mindenkinél...

2012. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

rendőr :)

alkalmasságihoz kell

2012. febr. 5. 21:14
 9/12 bánomisén ***** válasza:
Ó, rendőrséghez kell? Akkor nem csinálnak ebből nagy ügyet, engem sem szűrtek, amikor a felvételi vizsgálatomat csinálták (akkor még szüzike voltam), csak megvizsgált a doki, aztán hatszáz, esze ágában sem volt rákszűrni. Egy szűzlányt minek?
2012. febr. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

Miért nemm keresel egy nőin dokit, nem annyira ciki vetkőzni, felkapaszkodni a "székre" és terpeszteni egy nagyot, mint egy idegen férfi előtt!!!

Bár van aki meg azt szereti..

2012. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!