Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érzékeny a mellem és fáj a...

Érzékeny a mellem és fáj a hasam alja. Már 2-3 napot késett a menszeszem. Magszakításosan védekeztünk. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 23:43
 1/7 bánomisén ***** válasza:

Mostanában, nagyon úgy tűnik, hogy sokunknak késik, még a szüzeknek is.

Elvileg lehetsz terhes, persze, de szerintem nem vagy, ha készülődik a menszeszed. A helyedben még várnék pár napot, valószínűleg meg fog jönni.

2012. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés. Szerezzetek be gyógyszert vagy óvszert. Persze hogy lehetsz terhes. Attól hogy valakinek éveken keresztül beválik ez a "védekezés" nem biztos hogy neked is befog. Bár még sose voltam terhes, nem hiszem hogy ilyen hamar tünetei vannak. Tudtommal először reggeli rosszullét jelentkezik. Nem igazán tiszta a kérdésből, hogy késett 2-3 napot és megjött, vagy 2-3 napja késik és nem akar megjönni. Ha egy héten belül nem jön meg vegyél terhességi tesztet
2012. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még nem jött meg... már majdnem 2 éve megszakításossal védekezünk..és eddig nem volt gond..de már 1 hete fáj a hasam..
2012. febr. 6. 00:04
 4/7 bánomisén ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni, csak jócskán késik. Hidd el, mostanában nem te vagy az egyetlen ilyen, valahogy ránk jár a rúd. Még a szűzlányok is késésről panaszkodnak, pedig ők aztán mitől lennének terhesek? Várj még egy pár napot türelemmel.
2012. febr. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nyugodj meg!

5 éve védekezünk igy és nem volt gond. nekem is az elmúlt hónapokban egyre többet késik. most is késett egy hetet, nekem is fájt a hasam, az orvos is azt gondolta terhes vagyok, de nem vagyok az.

2012. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vettem tesztet és negatív lett..nem vagyok terhes...de akk miért van h nem mulnak el a tünetek több mint egy hete...
2012. febr. 6. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak tüneteim, nem múlnak el. Tegnap voltam hasi uh-on, minden rendben van. Nőgyógyászhoz is el megyek, majd meglátjuk mi van. Szerintem te is menj el.
2012. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!