Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen rendelésre kell mennem,...

Milyen rendelésre kell mennem, ha egy érzékeny csomót találtam az egyik hónaljamban?

Figyelt kérdés
Háziorvosnál már voltam, de elintézte annyival, hogy biztos szőrtüszőgyulladás, és ha nő, vagy fájdalmasabb lesz, sebészetre kell mennem! De szerintem nem rögtön a sebészetre kell menni! Tudnátok segíteni?
2012. febr. 7. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van ugyanez, voltam vele házirovosnál, nőgyógyásznál és kétszer ultrahangon.

Mindenhol azt mondták, hogy ezzel igazából nem kell foglalkozni, ha tényleg fáj, kiszedethetem, de nem muszáj.


Na most néha kellemetlen, olyan, mintha "húzná" a bőrömet, és kicsit kemény gömb, ha megfogom. De nem nő, nem csinál semmit (mondjuk el sem tűnik).

Ha ennyi orvos mondta, akkor kénytelen vagyok elhinni, hogy nincs vele gond... Persze nem hiszem, hogy szőrtüszőgyulladás lenne, hiszen egy gyulladás az feltételezem, hogy idővel elmúlik, nekem meg ez évek óta változatlanul ott van. :s

Mondjuk nekem az uh után azt mondták, hogy zsírcsomó.


Szerintem te is menj el először ultrahangra és/vagy nőgyógyászhoz vele, tényleg nem kell azonnal sebészetre menni, mert lehet, hogy felesleges! (Kivéve, ha nagyon zavar, és mindenképp ki akarod vetetni. Én úgy vagyok vele, hogy ne vagdossanak, ha nem muszáj.)


Állítólag ezeket amúgy olyasmik okozhatnak, mint hónalj borotválás, deoval kenegetés... :S

2012. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem is van, a jobb hónaljamban már vagy 10 éve. A nőgyógyász nem mondott rá semmit, csak annyit, hogy zsírcsomó, lipóma. De nagyon fáj, ha megjön a menzeszem. Hát, ez van.kivágatni nem akarom, nehogy ott valamit megsértsenek (hónalji ideg, nyirokcsomó, stb.) Hadd legyen ott.

2012. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!