Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Győrben nőgyógyászhoz miként...

Győrben nőgyógyászhoz miként lehet bekerülni a liezen-mayer utcai rendelésre?

Figyelt kérdés
Ide is kell időpontot kérni mint a kórházba vagy elég, ha kivárom a sorom? Ha időpont kell ide is, hol lehet kérni, hiszen itt nincs kartonzó.
2011. jún. 25. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Telefonlj oda: [link]
2011. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sikerült bejutnod? Én is ide szeretnék menni :D
2011. júl. 20. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mert hallottam valami Korányi nevűról,de kereszt nevét nem tudom,hol lehetne róla képet találni,meg a többi itt tevékenykedő orvosról?Mert több kórházban van róluk kép és adat.
2011. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2011. júl. 21. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Dr.Korányit sehol sem találom,valahol a Lizer Mayer utcai kórházban ténykedik azt hiszem.De köszönöm a választ.
2011. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én még nem hallottam róla. esetleg a kardirexben? ez is nádorvárosban van, nem messze a liezen mayer utcától.
2011. júl. 23. 09:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Az lehet,mert igen nehéz engem elcsalni ilyen nemű vizsgálatra és hozzá probáltak elcibálni.De köszi majd utána nézek,remélem te sikerrel jársz.Nehéz eset vagyok,és új dokit keresek,nekem fontos vizsgálatkor csak orvos legyen jelen,más ne nézzen,meg ilyenek.Lehessen beszélgetni,óvatos legyen.
2011. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyszer voltam a kardirexben. ott csak az orvos van bent, nincs asszisztense.
2011. júl. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!