Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit félek megkérdezni, de...

Toncsi95 kérdése:

Kicsit félek megkérdezni, de sajnos csak így tudom feltenni bátran a kérdésem: A barátommal kipróbáltuk az anális szexet és nagyon belejöttünk. Szeretjük mind a ketten. De azóta kevesebb a mensesem! Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez semmi köze a menstruációnak.
2012. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem befolyásolja, de azért csak csínján bánjatok az anállal mert a végbélizmoknak nem tesz valami jót, és gumit használjatok
2012. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a menstruációt az endometrium megvastagodása okozza (ezt pedig hormonok), a leválást szintén hormonok, a vér mennyiségét pedig egy csomó más faktor, egyikhez sincs köze az anális szexnek. (Kövezzetek meg, de remélem nem 1995-ös vagy, ahogy a nevedből következne.)
2012. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pasid egy mázlista.
2012. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy összefüggés lenne a két dolog között. gratulálok, ha sikerült nagyon belejönnötök. nem mindenkinek sikerül.
2014. márc. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!