Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltatok már zavarban nőgyógyá...

Voltatok már zavarban nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Ma voltam, s egy nagyon fiatal fiú volt az orvos. (Én 26 vagyok, itthon rákerestem a dokira, ő 29lesz) Ott nagyon kellemetlenül éreztem magam, nagyon égő volt. Mikor kimentem a végén felöltözve, még rám is mosolygott. Fordult elő veletek már hasonló?
2009. jún. 2. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászom a popómba csípett, mikor vizsgálat után elköszöntem és távozni akartam. Sajna nem efy jóképű fiatal doki...

A fogorvosom kezdett még ki vele, na az durva volt. Telefonon zaklatott 1-2 hónapig. Sajnáltam, mert nagyon jó volt szakmailag és nem drága, viszont mint ember... Ő fiatalabb volt nálam egy kicsit, és nős a nyomozataim szerint.

2009. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én nőgyógyim kb 65 éves nő...hmmmm még nem égtem, bár rám mosolygott mindig...

...figyi, ne aggódj...neki te úgy ott nem egy csajszi vagy, hanem egy beteg...(én gyógymasszőr vagyok és ha nekem test=test (kortól nemtől függetlenül) akkor egy nőgyógyi az bizony a nagyajkaktól a petefészekig vesz rólad tudomást, amíg a rendelés tart...(mint nő)...az meg hogy mosolyog...kedves...de tekintsd őt bátran 65 éves nőnek és kész (gondolom ezek után mégha nem lenne a dokid sem akarnál tőle semmit, akkormeg?!)...

2009. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
1.válaszolónak: ez nagyongáz...a szemetek...hogy veszik a bátorságot, pedig felesküdtek....nahát...hálistennek, az én párom 198/120 és nagyon félelmetes, ha mérges (egyszer egy benzinkutas, miután a kártyám feltöltettem, hívogatott...nos a drágám bement és a srácot nem kellett győzködni, hogy soha többé...én meg lapítottam a kocsiban)
2009. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én zavarban lettem volna:)nagyon!velem még ilyen nem volt!de nem mennék fiatal korú orvoshoz!én eddig csak női dokihoz mentem de sajna változtatnom kellett mert drága lett(6e Ft/rákszürés).ugyhogy férfihez kellett menni.de nagyon nem akartam:)d eöregebb volt a doki,így annyira gáz nem volt:)!
2009. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodj meg, egyáltalán nem zavarbaejtő, hogy 3 évvel idősebb a nődokid :)


az enyém 32 én 20 vagyok és én még jobban is érzem így magam, mert így jobban meg tudom vele beszélni a dolgaimat, mint egy 65 évessel :D


Persze az elején furcsa volt , hogy csak ennyi a különbség köztünk, de mostmár le nem cserélném .

2009. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!