Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 16 évesen (majdnem 17)...

Ha 16 évesen (majdnem 17) elég kicsi melleim vannak akkor már életem végéig ekkorák maradnak?

Figyelt kérdés

2012. febr. 9. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. De ez ne keserítsen el. Én ismerek több olyan lányt is, akiknek tényleg pici mellük van, mégis nagyon normális, intelligens férjük.
2012. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pfff.... azért elég zavaró hogy úgy nézek ki mint egy 12 éves kb.
2012. febr. 9. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem feltétlenül marad ekkora. Egyrészt 16-17 évesen még bőven fejlődésben vagy. Pl. a menszesz is csak kb. 18 éves korra válik általában teljesen rendszeressé. Másrészt pl. szülés után sok nőnek megnő a mellea hormonok miatt. Vannak, akiknek a fogamzásgátlótól is nő, szintén a hormonok hatására. Persze ezt ne úgy képzeld ezt el, hogy úgy fogsz rögtön kinézni, mint Szandika.
2012. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs okod elkeseredni, hiszen akkor is lehetsz nagyon szép, ha kicsi a melled! Nem a melled méretén múlik a szépség!
2012. febr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Volt egy osztálytársam még általánosba...nagyon vékony testalkatú, sportos lány volt...elől totál deszka ...aztán középsuli 11.-be találkoztam vele és akkora melle lett neki...hogy megkérdeztem mikor lettek ekkorák :D ...és azt mondta h 16 éves korába nőtt meg hirtelen...szerintem még biztos nőlni fog... :)
2012. febr. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Ne izgulj biztos, hogy nőni fog még a cicid. Általában 25 éves korig nőhetnek. Itt a fórumon is volt már olyan lány, akinek 24 évesen, egy teljes mérettel lett nagyobb a melle.
2012. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 25 vagyok. Kicsi a mellem. 16-17 evesen meg zavart, mindig push up melltartot hasznaltam... aztan elfogadtam magam. A parom imadja a meretet, a formajat es azt is, hogy faszes a cicim. Mostmar sokszor melltartot sem veszek fel, es a ferfiak igy meginkabb megbamulnak. Szerintem a kicsi mell lehet pimasz vagy sikkes is nem csak KICSI. En szeretem igy.
2012. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!