Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hüvelyflóra helyreállít...

Milyen hüvelyflóra helyreállító kúpok vannak? És melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Most csinálom a Canesten Kombi kúrát és utána szeretnék valami hüvelyflóra helyreállító kúpot használni. A Floragyn kúpon gondolkozom, sok jót hallottam róla. Hallottam még a Genia92-ről de arról nem sok jót. Plusz még a gyógyszertárban állítólag van vénymentes ott kikevert kúp. Valaki használt már olyat? Én szeretem ezeket az kikevert dolgokat mert természetes anyagokat tesznek bele és nem is olyan drágák.


21L


2012. febr. 9. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Vitagyn C krém. Szerintem nagyon jó.
2012. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Génia92 állítólag borzalmas. Sok fórumot olvastam de mindenhol szidták. A Vitagyn-C-t nagyon dicsérte egy ismerősöm, én is ki fogom próbálni. Amit én használtam eddig: Floragyn, Protexin Gyinophilus és Gynoflor.Az első kettő vény nélküli, az utolsót orvos írta fel. Mindhárom jó volt, de azt hallottam, hogy érdemes előbb a megfelelő savasságot létrehozni a hüvelyben( Vitagyn c alkalmas erre) és utána a tejsav baktériumokat és úgy sokkal hatásosabb lesz.Remélem tudtam segíteni.
2012. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!