Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől hízom, ha kevesebbet...

Mitől hízom, ha kevesebbet eszem, mint régebben? 16/L

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes és nem szedek fogamzásgátlót, mielőtt valaki erre tippelne.

Nem nagymértékű hízásról van szó, csak 1-1,5 kiló, ami a hasamon és a fenekemen látszik meg. 165-166 centihez eddig 50 kiló voltam, (és ezt a súlyt 3 éve tartottam) de most felszedtem egy kicsit. Kb 1,5-2 centivel nagyobb a hasam és a fenekem körfogata. Pedig pont mostanában álltam le az édességekről. Azelőtt heti 4-5 tábla csokit minimum megettem, most szinte egyáltalán nem eszem édességet. Ez kb. 1-2 hónapja van. Mitől lehet?


2012. febr. 10. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
El kéne menned endokrinológushoz, mert ez hormonprobléma lehet.
2012. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hirtelen megvontad magadtól azokat a dolgokat, amihez eddig hozzá volt szokva a szervezeted, ezért elkezdett raktározni. Ha le akarsz állni mondjuk az édességekről, akkor fokozatosan csökkentsd a mennyiséget. ;)
2012. febr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia ! Egyszer enis igy probaltam fogyni, sajnos nem sikerult ugyanugy jartam mint te.az orvosom aztmondta nemjo ha nagyon keveset eszunk mert felpuffadunk. Aztmondta egy nap legalabb otszor etkezzek kis adagokat,egeszsegeseket pl gyumolcs, zoldseg.igy le tudtam adni 1honap alatt 5(!) kilot.neked is ezt ajanlom,nagyon jol erzem magam igy!
2012. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán kevesebbet mozogsz. Ennyi súlyfeleslegtől könnyű megszabadulni, ne vacsorázz egy hétig. Mit nem adnék, ha nekem is csak ennyi lenne!!!
2012. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!