Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkeseredtem. Régebben mozgás...

Elkeseredtem. Régebben mozgás nélkül szimplán kevesebb kalóriával fogytam hetente 1 kilót. S most, hogy elkezdtem minden másnap egy órát tornászni, kevesebbet fogyok. Miért?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a mozgással csak elrontom? :((((
2010. aug. 15. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Öregszel, a korral lassul az anyagcsere.
2010. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Régebben izomból fogytál, most meg zsírból. Nem most rontod el, hanem régen éltél "álomvilágban".
2010. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

a korral jár.

mikor fiatalon felszedtem egyszer-egyszer 6-8 kilót, simán lement egy kis diétával is rövid idő alatt.


most 31 évesen kicsit több van rajtam, de már meg se moccan a súlyom, hiába eszek keveset, most már muszáj hozzá edzenem is.

2010. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Most csinálod, csak igazán jól, ne parázz. Nem vettél észre apró változásokat, kell, hogy formálódjon a tested. Nem számít, ha a súlyod lassabban csökken, a látszat a lényeg, ne keseredj el.

Régebbn én is leadtam 17 kilót 4 hónap alatt, kevesebb kajával, most meg az edzésekkel a súlyom alig változik, viszont meglátszik a mozgás az alakomon, csak ez számít. Sok sikert!

2010. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!