Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrű krémszerű fehér folyás -...

Sűrű krémszerű fehér folyás - de nem viszket - mi lehet?

Figyelt kérdés
Ez csak azóta van mióta 1 év fog.tablettát szedek.. főleg reggelre gyűlik össze, meg ha hidegben járkálok valahol.. de egyáltalán nem viszket, az orvos szerint "gyulladás" de nem múlik el semmitől. Gomba lehet?
2012. febr. 10. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és nem mindig van napközben.. a barátommal hetente szexelünk de nem mutatkozik nála soha semmi.. akkor csak nem gomba vagy baci, nem?
2012. febr. 10. 10:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyesmivel kapcsolatban nem a laikus, hozzá nem értő netes közösség tagjaihoz kellene fordulnod,akik mind-mind csak találgatni tudnak,vakon dobálózni-lövöldözni az ötletekkel,hanem egy szakorvoshoz,méghozzá nőgyógyászhoz.Persze őhozzá se online -online mindenki csak találgatni tud,még ő is- hanem nagyon is élőben.Ja és persze az se mindegy,hogy kihez fordulsz,azért jó szakember legyen.De olyanok meg majdnem biztos,hogy nem járnak ide,hisz ez nem egy orvosi szakfórum vagy szakportál.
2012. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem akkor szokott ilyen lenni ha túl sok stressz vagy idegesség ér. Elég régóta van. A rákszüréskor is de nem mutatott ki semmi fertőzést vagy gombát.

A sok idegeskedés hozza ki nekem, ha kevesebb van elmúlik:(

Javaslom neked a hüvelyi intim mosakodót amibe a pezsgőtablettát kell tenni (intim zuhany) heti használatra. Drogériákban megkapd a flakon kb 1700.-ft és a pezsgőtabletta is 1500.-ft körül van. Én ezt használom ilyenkor meg a tisztasági betétet természetesen mindíg.

2012. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sok minden közrejátszhat ebben. NEm kell feltétlen gombára, vagy egyéb más fertőzésre gondolnod. Nekem pl akkor volt ilyenem, amikor felfáztam. Vagy ahogy írták is, stresszes időszakban megerősödhet. Menstruáció előtt is erősebb a folyás. Sok minden előhozhatja a tüneteket. Egy orvost én mindenféleképpen felkeresnék. Ártani nem árt.
2012. febr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!